Opinie - co mówią pacjentki o współpracy z Położną Magdaleną Piernicką ?

Pani Magda to wspaniała położna. Była na moim porodzie i dzięki jej wsparciu, fachowości i zaangażowaniu mój poród, wspominam jako bardzo udany. Pani Magda jest bardzo konkretną, a zarazem ciepłą i życzliwą osobą. Polecam gorąco Panią Magdę.

Iwona

Pani Magda jest bardzo miła, wspierająca, komunikatywna, spokojna i zaangażowana w to co robi. Mój poród był wywoływany, ponieważ byłam po terminie i podczas kilkunastu godzin jej pomoc była nie do zapomnienia. Dzięki niej nie mam żadnych złych wspomnień związanych z porodem. Gorąco polecam.

Dominik pozdrawia swoją najlepszą położną i życzy miłego dnia !). 

Pozdrawiamy Pani Magdo

Pierwsza ciąża, pozdrawiam, dziękuję najmocniej, jest Pani najwspanialsza, miłego popołudnia 🙂

Patrycja

Wspaniałą decyzją było podjęcie współpracy z Panią Magdą.  Potrzebowałam wsparcia psychicznego oraz chciałam pozyskać wiedzę na temat porodu i opieki nad noworodkiem. Pani Magda wkłada w swoją pracę ogromne serce i przez to przekonałam się , że wszystko będzie dobrze.

Jeszcze raz dziękuję

Z całego serca polecam Magdę. Doskonale wie co robi. Bardzo kompetentna osoba 🙂 Pani Magda jest bardzo konkretna, zaangażowana, wielozadaniowa, cierpliwa i wyrozumiała. Dzięki niej czułam się w pełni zaopiekowana.

Dziękuję Pani Magdo

Super położna, zaangażowana i profesjonalna. Widać ze zna się na swojej pracy i robi to z pasją.

Ja i mój Maciuś dziękujemy:)

Pani Magda opiekowała się mną przed porodem mojego pierwszego dziecka.
Z całego serca polecam Panią Magdę.
Mogłam liczyć na pomoc i wsparcie pod fachowym okiem bardzo dobrej, ciepłej Położnej. Pani Magda potrafiła odpowiednio mnie zmotywować, czułam się bezpiecznie.

Ula:)

Serdecznie polecam Panią Magdę, jest bardzo oddana swojej pracy. Jest skupiona i opanowana w trudnych warunkach. Poradziła sobie świetnie z przyjęciem naszego synka na świat. Polecam z całego serca.

Pani Magda pomagała nam po narodzinach naszej córeczki. Polecam z całego serca. Wspaniała osobowość – ciepła i bardzo serdeczna, a przy tym wie jak pomóc w opiece maluch.

Pani Magdo dziękujemy

Sumienna, bardzo rzetelna i profesjonalna. W szczególności polecam wszystkim mamom kurs masażu Shantala przeprowadzony przez Panią Magdę.

Zdecydowanie polecam. Ja i mój synek jesteśmy bardzo zadowoleni.

Kasia, mąż Przemek i synek Łukasz

Patronaże Pani Magdy były bardzo pomocne. Wspominam je z uśmiechem na twarzy. Zawsze otrzymywałam odpowiedź na każde pytanie.  Pani Magda jest kompetentna i do tego ma ogromną wiedzę. Zajmowała się mną i moim synkiem z dużym zaangażowaniem. Zawsze będę ją polecać z czystym sumieniem.

Dziękujemy 🙂

Jeśli szukacie ciepłej, profesjonalnej, zaangażowanej i doświadczonej położnej, która potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, rozwieje każdą wątpliwość i was zmotywuje jeśli macie lekką depresję to nie ma lepszego wyboru niż Pani Magda. Gorąco Polecam. Klaudia

Bardzo profesjonalna opieka nad mamą i nowo narodzonym maluszkiem. Dyspozycyjna i zawsze dostępna pod telefonem i mailem. Bardzo polecam i na pewno jeszcze skorzystam z pomocy!!!

Polecam z czystym sumieniem Panią Magdę. Na patronażach bardzo wiele się dowiedziałam jak radzić sobie z moją małą córeczką.

Dziękuję serdecznie

Jestem pełna podziwu i uznania za zaangażowanie Pani Magdy w stosunku do mojej trudnej sytuacji. Miałam ciążę zagrożoną i wiele komplikacji. Pani Magda wspierała mnie na duchu. Odpowiadała na pytania i dawała instrukcje jak postępować. Mój synek urodził się za wcześnie, ale jest zdrowy, a ja bardzo szczęśliwa.

Pani Magdo serdecznie dziękuję.

Magda jest super. Przeprowadza dokładny wywiad, a następnie wyciąga wnioski i na ich podstawie mówi co dalej robić. Poświęciła mi bardzo dużo czasu. W razie problemów laktacyjnych polecam serdecznie Magdę.

Sabina

Mądra, z dużym doświadczeniem. Gorąco polecam. Pani Magda to świetny specjalista. Bardzo mi pomogła w moich problemach laktacyjnych. Już po pierwszej wizycie był spory postęp. Jestem bardzo zadowolona z okazanej pomocy. Osoba godna polecenia!!!

Konsultacje patronażowe z Panią Magdą były naprawdę dobre. Wszystko miałam wyjaśnione, bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Rewelacyjne wsparcie i mnóstwo przydatnych porad i instrukcji jak radzić sobie z maluchem, zwłaszcza przy pierwszym dziecku.

Gorąco polecam! Ania

Na wizycie Pani Magda rozwiała wszelkie moje wątpliwości dotyczące karmienia piersią oraz dotyczące zdrowia mojej małej córeczki. W miły sposób poprawiła moje błędy i zaproponowała zmiany jakie należy wprowadzić. Wizyta przebiegła na luzie. Polecam gorąco wszystkim początkującym mamom!

Bardzo polecam i dziękuje za wizytę

Umówiłam się z Panią Magdą na konsultacje i jestem z niej bardzo zadowolona. Pani Magda poinstruowała mnie co robię dobrze, a co wymaga poprawy. Dzięki temu zajmowanie się synkiem wymaga mniej czasu i jest łatwiejsze. Wizyta trwała ok. 1,5 h. Wszystko zostało wytłumaczone bardzo dokładnie bez pośpiechu.

Wizyta bardzo pomocna, szczególnie że pani Magda zwróciła uwagę na problem, którego nikt do tej pory nie zauważył. Pani Magda jest osobą ciepłą, z bardzo dobrym podejściem do dziecka.

Gorąco pozdrawiamy!!!

Pani Magda już od samego wejścia była wyjątkowo miła i wprowadziła bardzo przyjazną atmosferę, dzięki której ja i mój maluszek czuliśmy się bezpiecznie. W czasie konsultacji uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, których miałam naprawdę wiele.

Gorąco polecam!

Jak najbardziej polecam Panią Magdę! Miałam problem z bardzo bolącymi sutkami co miało wpływ na karmienie dziecka. Pani Magda przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, skierowała do lekarza i na wykonanie badań.  Po uzyskaniu wyników dostałam instrukcję jak postępować. Kilka dni po wizycie jeszcze dopytała czy wszystko w porządku i czy jest poprawa. Szczerze polecam!!!

Bardzo konkretna wizyta domowa, a co najważniejsze przyniosła efekty. Dostałam instrukcję jak dalej postępować, do tego dużo praktycznych porad.

Polecam! Sandra

Z całego serca mogę polecić Panią Magdę. Jest wspaniałą położną. Doradziła mi w moich problemach laktacyjnych. Bardzo pomogła mi i mojemu synkowi.

Dziękujemy

Pani Magda jest bardzo empatyczna oraz jest wspaniałą specjalistką. Umówiłam się na konsultacje ponieważ miałam problem z przystawieniem dziecka do piersi, a uzyskałam pomoc i wsparcie dużo większe niż się spodziewałam.

Bardzo dziękuję

Magda jest bardzo cierpliwa, życzliwa a przede wszystkim pomocna. Poświęciła nam dużo czasu, odpowiedziała na szereg pytań, a co najważniejsze zdiagnozowała nasz problem i przedstawiła jak go rozwiązać. Gorąco polecam. Jola

Po wizycie mam bardzo pozytywne zdanie o Pani Magdzie. Uważnie wysłuchała moich problemów i przedstawiła rozwiązanie. Wcześniej szukałam pomocy u lekarzy pediatrów, ale nikt nie pomyślał o problemie jaki wychwyciła Pani Magda pomagając mojemu dziecku przed naprawdę poważnymi powikłaniami.

Bardzo polecam kontakt i współpracę z Panią Magdą.

Pani Magdalena to położna z powołania. Potrzebowaliśmy jej pomocy kiedy synek nie przybierał na wadze. To osoba posiadająca ogromną wiedzę, a porady, które otrzymaliśmy nie były książkowe, ale widać, że oparte na doświadczeniu. Pani Magdalena poświęciła nam dużo czasu. Na spotkaniu nie wywołuje napiętej atmosfery, wszystko spokojnie i zrozumiale tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z Pani Magdaleny. Potrafi pomóc i uspokoić rodzica.

Na konsultacjach położna udzieliła szczegółowych informacji związanych z pobudzeniem laktacji. Widać że Pani Magda chce pomóc i podchodzi indywidualnie do każdego problemu.

Bez wątpienia mogę polecić.

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pozyskałam bardzo wiele wskazówek i informacji na temat karmienia dziecka. Pani Magdzie udało się wykryć wadę u mojego dziecka, o której nikt wcześniej nie mówił.

Polecam i pozdrawiam

Podczas wizyty domowej Pani Magda udzieliła nam szczegółowych porad, zrobiła szczegółowy wywiad, zasugerowała dalsze kroki i odpowiedziała na pytania. Serdecznie polecam. Beata

Pani Magda to doskonały specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo skrupulatna i rzetelna, a przy tym pełna ciepła i wyrozumiała. Wyjątkowo szybko rozpoznała zapalenie piersi i skierowała do lekarza.

Pani Magda jest godna polecenia!

Na konsultacjach Pani Magda zebrała szczegółowy wywiad o mnie i mojej córeczce. Pokazała jak prawidłowo przystawiać maluszka aby ssał efektywnie. Maluszek zaczął lepiej chwytać pierś i dzięki temu lepiej jeść.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Bardzo polecam Panią Magdę. Jest to osoba bardzo kompetentna. Rozwiała dużo naszych wątpliwości, a dzięki dużej wiedzy i dobremu podejściu pokazała nam wszystko to co najważniejsze przy pielęgnacji noworodka. Dzięki wizycie Pani Magdy czuję się spokojna i przygotowana na różne okoliczności z maleństwem.

Bardzo dziękuję i polecam.

Jak najbardziej polecam Panią Magdę. Jest osobą bardzo zaangażowaną, która przede wszystkim dba o przekazaną wiedzę i jej właściwe zrozumienie. Do tego spotkanie przebiega w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Polecam

Wspaniała położna laktacyjna, bardzo profesjonalna. Pomogła nam z karmieniem naszego dziecka. Bardzo polecam

Serdecznie polecam. Wyjątkowo zaangażowana i ciepła osoba. Indywidualnie traktuje każdą osobę i problem. Doradziła jak skutecznie karmić nasze maluchy.

Bardzo polecam konsultację z Panią Magdą, gdyż jest nie tylko bardzo profesjonalnym i rzetelnym doradcą laktacyjnym, ale posiada dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Konsultacja pomogła mi nie tylko w problemach laktacyjnych, ale także podniosła mnie na duchu w tych trudnych początkach macierzyństwa. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.

Wizyta okazała się dla mnie bezcenna. Położna pokazała mi jak prawidłowo karmić córeczkę oraz przekazała sugestie, które bardzo mi pomogły. Ponadto Pani Magda zawsze chętnie służy pomocą. W każdej chwili można się do niej zwrócić z pytaniami, na które chętnie odpowiada. Jest to bardzo miła, ciepła oraz kompetentna osoba.

Polecam. Barbara i Piotruś

Pani Magda jest wyrozumiała i profesjonalna. Pomogła mi w problemach karmienia piersią. Mam dla niej wielkie uznanie nie tylko za fachowość i szeroką wiedzę, ale przede wszystkim za wyrozumiałość wobec problemów młodych, niedoświadczonych mam.

Asia

Polecam gorąco Panią Magdę wszystkim mamom, które mają wątpliwości odnośnie karmienia  piersią. Pani Magda wszystko dokładnie wyjaśnia i daje instruktaż. Zawsze można w przypadku dodatkowych pytań zadzwonić i porozmawiać.

Pani Magdo, dziękujemy.

Pani Magda jest sympatyczna, ma ogromną wiedzę którą potrafi zrozumiale przekazać. Potrafi wysłuchać i spokojnie pomóc zrezygnowanej i przestraszonej kobiecie. Po wizytach nie mam takiego stresu jak wcześniej. Serdecznie polecam

Polecam Panią Magdę za jej wiedzę oraz profesjonalizm. Jest bardzo dobrą położną. Ma właściwe podejście do ludzi, do tego jest miła i umiejąca słuchać. Potrafi zaradzić gdy jest problem i rozwiać obawy związane z macierzyństwem.

Polecam. Emilia

Umówiłam się na konsultację i otrzymałam to, czego oczekiwałam. W dodatku otrzymałam znacznie więcej porad niż się spodziewałam. Polecam serdecznie

Szukałam położnej w internecie i trafiłam do pani Magdy przypadkowo. Pani Magda wysłuchała moich obaw, następnie wszystko szczegółowo wyjaśniła. Po wizycie czułam się spokojniejsza i świadoma dalszego postępowania. Dziękuję!

Korzystałam z konsultacji laktacyjnej u Pani Magdy. Na spotkaniu odbył się obszerny wywiad, a następnie Pani Magda bardzo szczegółowo wyjaśniła co może być przyczyną płaczu przy karmieniu. Przedstawiła diagnozę i sposoby na rozwiązanie problemu. Bardzo ciepła i wrażliwa osoba. Bardzo polecam Panią Magdę.  Teresa

Wyjątkowo profesjonalna, merytoryczna i ciepła położna. Wspaniała pomoc dla niedoświadczonych rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem. Polecam serdecznie!

Pani Magda szczegółowo wprowadziła mnie w temat porodu i połogu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Współpracę w tym zakresie oceniam bardzo dobrze. Polecam. Paulina